Диплом він і в Канаді диплом. Підтвердження диплома в WES

2019-06-02

Мрії збуваються! Ви переїхали до Канади, але однією з умов вашого якісного «вливання» до нового суспільства стає підтвердження вашої освіти.

Як же підтвердити ваші документи про освіту та навіщо це робити? Через відмінності в навчальних програмах і виникла необхідність підтвердження документів про освіту,отриманих за межами Канади. Ви могли чути такі назви цих процедур як евалюація Evaluation та нострифікація Nostrification

Ми зібрали коротку інформацію про те, в яких випадках вам доведеться підтверджувати ваші освітні документи:

 • Вступ до професійних асоціацій
 • Працевлаштування в урядових організаціях
 • Професійна імміграція
 • Подача документів для вступу до навчального закладу

З чого почати

 1. Зареєструйтеся на сайті www.wes.org
 2. Завантажте та заповніть аплікаційну форму https://applications.wes.org/OnlineApp/pdf/ca/International_Transcript_Request.pdf
 3. Відскануйте та перешліть її нам. Форма буде необхідна при подачі до Міністерства освіти України.

Для перевірки факту вашого навчання ми підготуємо та подамо повний пакет документів до Міністерства освіти України. Виконаємо переклади атестатів, дипломів та додатків, архівних довідок, академічних довідок та всього, що ще може бути необхідно.

Згодом, коли документи будуть готові у міністерстві, ми отримаємо їх у запакованому конверті, додамо до документів переклади всіх ваших дипломів та довідок, запакуємо ще в один конверт та відправимо міжнародною кур’єрською службою вам.

Строки підготовки, строки оформлення, вартість та інші моменти прораховуються індивідуально. Тому чекаємо на ваші запитання.

+38 (099) 00 26 296 (Telegram, Whatsapp, Viber)

або пишіть info@translating.com.ua

***

Диплом он и в Канаде диплом. Подтверждение дипломов в WES

Мечты сбываются! Вы переехали в Канаду.Ноодним из условий вашего качественного «вливания» в новое общество становится подтверждение вашего образования.

Как же подтвердить ваши документы об образовании и зачем это делать? Из-за различий в учебных программах и возникла необходимость подтверждения документов об образовании, полученных за пределами Канады. Вы могли слышать такие названия этим процедурам как эвалюация Evaluation или нострификация Nostrification

Мы собрали краткую информацию о том, в каких случаях вам придется подтверждать ваши образовательные документы:

 • Вступление в профессиональные ассоциации
 • Трудоустройство в правительственных организациях
 • Профессиональная иммиграция
 • Подача документов для поступления в учебное заведение

С чего начать

 1. Зарегистрируйтесь на сайте www.wes.org
 2. Скачайте и заполните аппликационную форму https://applications.wes.org/OnlineApp/pdf/ca/International_Transcript_Request.pdf
 3. Отсканируйте и перешлите ее нам. Форма будет необходима при подаче в Министерство Образования Украины.

Для проверки факта вашего обучения мыподготовим и подадим полный пакет документов в Министерство образования Украины. Сделаем переводыаттестатов, дипломов и приложений, архивных справок, академических справок и всего, что еще может быть необходимо.

Затем, когда документы будут готовы в министерстве, мы получим их в запечатанном конверте, добавим к документам переводы всех ваших дипломов и справок, запечатаем еще в один конверт и перешлем международной курьерской службой вам.

Сроки подготовки, сроки оформления, стоимость и прочие моменты просчитываются индивидуально. Поэтому ждем ваших вопросов.

+38 (099) 00 26 296 (Telegram, Whatsapp, Viber)

Или пишите info@translating.com.ua

Наверх