Признание документов ДНР / ЛНР

2018-03-16

Останнім часом почастішали випадки звернення до нас громадян з вимогою перекласти, а потім нотаріально засвідчити свідоцтво про народження або смерть, виданих після лютого 2014 року в ЛНР та ДНР.

Ці вимоги вони підкріплюють тим, що ВР України 18.01.2018 прийняла Закон України про реінтеграцію Донбасу

(Проект Закону про Особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях)

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=7163&skl=9

Але насправді справи йдуть так, що Закон України набирає чинності після оприлюднення в офіційній пресі. На даний момент він не опублікований. А значить і ніякого визнання документів поки немає.

Дійсно, на підставі положень цього закону передбачено визнання документів, що підтверджують факт народження або смерті особи на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Бережіть свої нерви))) уважно читайте закони!

***

В последнее время участились случаи обращения к нам граждан с требованием перевести, а затем нотариально заверить свидетельств о рождении или смерти, выданных после февраля 2014 года на территории ЛНР и ДНР.

Требования они эти подкрепляют тем, что ВР Украины 18.01.2018  приняла Закон Украины о реинтеграции Донбасса  ( Проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях )

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=7163&skl=9

Но на самом деле дела обстоят так, что Закон Украины вступает в силу после опубликования в официальной прессе. На данный момент он не опубликован. А значит и никакого признания документов пока нет.

Действительно на основании положений этого закона предусмотрено признание документов, подтверждающих факт рождения или смерти лица на временно оккупированных территориях в Донецкой и Луганской областях.

Берегите свои нервы))) внимательно читайте законы!

Наверх