Апостиль у Сумах

 

Проставленням Апостиля в Сумах наше Бюро займається з моменту набуття чинності Постановою Кабінету Міністрів України № 61 від 18.01.03 року «Про надання повноважень на проставлення апостиля, передбаченого Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів»

 

В Україні апостиль проставляється в:

– Міністерстві закордонних справ;

– Міністерстві юстиції;

– Міністерстві освіти і науки

Щоб убезпечити вас від помилок та зберегти ваш час при проставлянні апостиля, ми пропонуємо вам скористатися послугами наших фахівців.

Зв’язавшись з менеджерами бюро, ви зможете отримати консультацію щодо підготовки документів, терміну проставлення апостиля та вартості цієї послуги. Ми подамо документи до необхідного міністерства, внесемо плату за проставлення апостиля, а коли вони будуть готові – передамо їх вам.

Те, що ми територіально перебуваємо в Сумах, не позначиться на термінах, якості та ціні проставлення апостиля. За роки нашої роботи у нас налагоджено чудові зв’язки з нашими партнерами по всій Україні. Вартість проставлення апостиля в бюро перекладів Сучасні мови від 200 гривень за документ. Дізнатись ціну на апостиль можна тут

Нижче наведено неповний перелік документів для апостиля:

– Свідоцтво про народження

– Свідоцтво про шлюб

– Свідоцтво про розірвання шлюбу

– Інші документи РАЦС

– Нотаріальні заяви, довіреності

– Рішення суду

– Довідки з пенсійного фонду

– Довідка про несудимість

– Атестат про середню освіту, в тому числі старого зразка

– Диплом, в тому числі старого зразка

– Додаток до диплома, в тому числі старого зразка

 

Навіщо потрібен апостиль на документах?

Апостиль підтверджує офіційний (юридичний) статус документа, виданого однією країною для надання в іншій країні. Штамп Апостиль проставляється на документі лише в тій країні, де він був отриманий.

Не для всіх країн необхідно проставляти апостиль, і це теж треба знати. Є країни, для яких передбачена консульська легалізація, а також країни, з якими Україна має двосторонній договір, який скасовує і апостилізацію, і консульську легалізацію.

 

Загальні положення

Апостиль – спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах країн-учасниць Гаазької конвенції та не потребує подальшого консульського засвідчення.

Суть конвенції полягає в тому, що за наявності апостилю на документі, що походить з однієї країни-учасниці конвенції, додаткова його легалізація для використання в іншій країні-учасниці не потрібна.

За умовами конвенції засвідченню апостилем підлягають тільки офіційні документи, тобто документи, підписані державними службовцями, нотаріальні акти тощо. У цьому разі апостилем засвідчується справжність підпису цього державного службовця або нотаріуса. Водночас орган, який проставляє апостиль, не підтверджує та не перевіряє зміст документа.

Хто проставляє апостиль?

В Україні повноваження з проставлення апостилю надані:

  • Міністерству юстиції України — на документах, які видаються органами юстиції та судами, а також на документах, які оформляються нотаріусами України;
  • Міністерству освіти і науки — на офіційних документах, які видані навчальними закладами, державними органами, підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери освіти і науки;
  • Міністерству закордонних справ України — на всіх інших видах документів.