Підтвердження диплома в WES

Мрії збуваються! Ви переїхали до Канади, але однією з умов вашого якісного «вливання» до нового суспільства стає підтвердження диплома вашої освіти.

Як же підтвердити ваші документи про освіту та навіщо це робити? Через відмінності в навчальних програмах і виникла необхідність підтвердження документів про освіту,отриманих за межами Канади. Ви могли чути такі назви цих процедур як евалюація Evaluation та нострифікація Nostrification

Ми зібрали коротку інформацію про те, в яких випадках вам доведеться підтверджувати ваші освітні документи:

  • Вступ до професійних асоціацій
  • Працевлаштування в урядових організаціях
  • Професійна імміграція
  • Подача документів для вступу до навчального закладу

З чого почати

  1. Зареєструйтеся на сайті www.wes.org
  2. Завантажте та заповніть аплікаційну форму https://applications.wes.org/OnlineApp/pdf/ca/International_Transcript_Request.pdf
  3. Відскануйте та перешліть її нам. Форма буде необхідна при подачі до Міністерства освіти України.

Для перевірки факту вашого навчання ми підготуємо та подамо повний пакет документів до Міністерства освіти України. Виконаємо переклади атестатів, дипломів та додатків, архівних довідок, академічних довідок та всього, що ще може бути необхідно.

Згодом, коли документи будуть готові у міністерстві, ми отримаємо їх у запакованому конверті, додамо до документів переклади всіх ваших дипломів та довідок, запакуємо ще в один конверт та відправимо міжнародною кур’єрською службою вам.

Строки підготовки, строки оформлення, вартість та інші моменти прораховуються індивідуально. Тому чекаємо на ваші запитання.

+38 (099) 00 26 296 (Telegram, Whatsapp, Viber)

або пишіть info@translating.com.ua