Відгуки бувають різні

Відгук про роботу бюро перекладів

Цей відгук розташовано на картах Google.

 

Ми розмістили там свій коментар та наводимо його в новинах бюро.

 

Приблизно 10 років тому за ІНІЦІАТИВОЮ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ СУЧАСНІ МОВИ для постійних клієнтів була введена послуга повторного коригування перекладу, згідно з якою ми зберігали виконані переклади протягом одного року та виконували повторне коригування перекладу зі знижкою до 50 відсотків. Це було зроблено для здешевлення вартості нашої послуги. Тобто ця послуга була вигідна клієнтам бюро!

Повертаємося до ситуації з вами. Ваше перше замовлення на переклад документа з білоруської на українську мову ми зробили у 2019 році. Наступне звернення було у липні 2021 року. Ми виконали коригування документа за 2019 рік. І це не був новий переклад документа. Робимо висновок, що пройшло часу більше ніж один рік з вашого першого звернення! Чи не так?

Ваше звернення у січні 2022 року дає нам право зробити розрахунок повної вартості перекладу. Що і було зроблено.

Роз’яснення: на сьогодні у Сумах немає дипломованого перекладача білоруської мови, тому ми робимо переклад з білоруської у наших партнерів в іншому місті. І, якщо ви розумієте, це несе додаткові витрати. А ще у вартість перекладу було включено ціну нотаріального засвідчення підпису перекладача та доставка перекладу до міста Суми.

До відома: ми не зобов’язані зберігати готові переклади після того, як всі зобов’язання за замовленням були виконані. Тим паче ми не зобов’язані зберігати переклади у своїй базі безкоштовно.

P.S. Дякуючи вашому та іншим подібним наклепам, послуга повторного перекладу зі знижкою, найімовірніше, більше не буде поновлена у цьому році. Зараз ця послуга тимчасово призупинена. Прикро. Дуже прикро… А до нас звертаються багато літніх людей, для яких ця послуга була дуже потрібна.

P.S.2. Мабуть, стає помітно, що ціни на товари та послуги підвищуються не тільки у нас. Зважаючи на це, ми не в змозі дати відповідь «зажрались ли мы».

P.S.3. За всі роки існування цієї ініціативи тільки наше бюро перекладів у Сумах надавало таку знижку на повторне коригування перекладу.

 

Будь ласка ознайомтесь з іншими думками про роботу бюро перекладів. Перейдіть за посиланням