Возз’єднання сім’ї

Возз’єднання сім’ї — потреба людини

 

У певний момент приходить розуміння, що легальна робота, стабільний заробіток – це і є основа для возз’єднання сім’ї. Потрібно починати збирати документи. Возз’єднання за кордоном стало завданням номер один для величезної кількості українських громадян.

 

Реальніше за все отримати дозвіл на возз’єднання сім’ї родичам прямої лінії. До них відносяться: батьки, члени подружжя, діти. Для процедури возз’єднання необов’язково мати громадянство тієї держави, де планується возз’єднання. Достатньо офіційно отримати посвідку на проживання та після цього подавати документи на возз’єднання.

 

У кожної країни своє законодавство, котрим визначається пакет документів, необхідних для возз’єднання сім’ї. У більшості випадків – це документи, що підтверджують спорідненість з приймаючою стороною.  Такі, наприклад, як: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження тощо.  Додаткові, але важливі документи: паспорти, довідки про несудимість, медичні виписки…

 

Частіше за все, на сьогоднішній день доводиться робити документи на возз’єднання до європейських країн. Переважно це Польща, Італія, Іспанія та Чехія. До цих країн з України за останній час виїхала величезна кількість трудових мігрантів. Скоріше за все, найближчими роками нічого не зміниться.

 

Спеціалісти бюро перекладів допоможуть зібрати всі необхідні документи. Виконають переклади. Проставлять печатки та штампи у всіх інстанціях.

 

Для клієнтів бюро доступні наступні послуги:

нотаріальне засвідчення перекладу;

витребування документів з архівів РАЦС;

отримання довідки про несудимість;

апостиль;

легалізація;

нострифікація;

кур’єрська доставка.

Отримати консультацію онлайн за послугами бюро перекладів можна, заповнивши тут форму зворотного зв’язку.