Переклад документів у Сумах

Переклад на іноземну мову текстів юридичного, технічного, економічного, фінансового, художнього, медичного та інших напрямків можете замовити у бюро перекладів СУЧАСНІ МОВИ. Починаючи з 2000 року, перекладачі накопичили досвід у перекладі документів з використанням термінів з різних галузей.

У Сумах перекладачі бюро здійснять переклад текстів будь-якої складності. А також особистих документів, таких як паспорт, свідоцтво про народження та дипломи. В Бюро надає послугу нотаріального засвідчення перекладу, а також проставлення печатки консульської легалізації та Апостиль.

Перш ніж приступити до перекладу, менеджер бюро здійснить оцінку строків та вартості замовлення, узгодивши всі нюанси із замовником. Вартість письмового перекладу оцінюється з кількості друкованих символів на одній сторінці. Прийнято вважати, що на одній друкованій сторінці 1800 знаків з пробілами. Це правило застосовується при оцінці об’єму та вартості перекладу документів.

Якщо в документі менше 1800 знаків, то такий документ ми називаємо стандартним (шаблонним).  Вартість його розраховується згідно з чинним тарифом на переклад. А якщо в стандартному документі більше 1800 знаків з пробілами, то оцінка вартості здійснюється як для текстових документів.

Якщо текст зі спецтермінами, то завжди можна обговорити умови співпраці з менеджерами бюро.

При наданні послуги усного перекладу вартість розраховується виходячи з об’єму витраченого часу.

Перелік додаткових послуг бюро: нотаріальне засвідчення перекладу, засвідчення печаткою бюро перекладів, допомога у витребуванні документів. А також кур’єрська доставка документів по місту Суми, по Україні або по всьому світу.

Список іноземних мов, на які ми здійснюємо переклади:

Азербайджанська
Англійська
Арабська
Вірменська
Білоруська
Болгарська
Угорська
В’єтнамська
Нідерландська
Грецька
Грузинська

Дарі
Датська
Іврит
Іспанська
Італійська
Казахська
Китайська
Корейська
Латиська
Литовська
Німецька

Норвезька
Перська
Польська
Португальська
Румунська
Російська
Сербська
Словацька
Словенська
Турецька
Туркменська

Узбецька
Українська
Фарсі
Фінська
Французька
Гінді
Хорватська
Чеська
Шведська
Естонська
Японська

Тематика перекладу:

Фінансовий
переклад
Технічний
переклад
Экономічний
переклад
Юридичний
переклад
Переклад
сайту
Аграрний
переклад
Художній
переклад
Медичний
переклад
Науковий
переклад